Сторони трикутника дорівнюють 5 см, 12 см, 13 см. Знайти сторони подібного йому трикутника, якщо в

нього середня за величиною сторона дорівнює 8 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.

Ответ:

ответ на фото

Объяснение:

pk =  \frac{bc}{1.5}  =  \frac{5}{1.5}  = 3 \frac{1}{3} cm \\ tk =  \frac{ab}{1.5}  =  \frac{13}{1.5}  = 8  \frac{2}{3}



Отвечает Канымжанова Анеля.

Ответ:

3 1/3 см;  8 2/3 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС подібний ΔРТК;  АС=12 см,  ВС=5 см,  АВ=13 см;  РТ=8 см. РК - ? ТК - ?

Знайдемо коефіціент пропорційності k=AС/TР=12/8=1,5.

PK=BC/1,5=5/1,5=3 1/3 см

ТК=АВ/1,5=13/1,5=8 2/3 см.