Знайдіть найбільший кут трикутника сторони якого дорівнюють 7 8 і 13см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

120 градусів

Объяснение:

За теоремою косинусів:

a^2 = b^2 + c^2 -2bc*cosA

найбільший кут навпроти найбільшої сторони:

13^2 = 8^2 + 7^2 - 2*7*8*cosA

169=64+49 - 112cosA

112cosA = -56

cosA = -56/112 = -0.5

cos60 = 0.5

a cos120 = -0.5

180 - А = 60

А = 120(градусів)