Зовнішні кути при двох вершинах трикутника дорівнюють 120 і 100 градусів.Знайдітб градусну міру

третього зовнішнього кута

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Лада.

Ответ:

60.80.40

Объяснение:

Так як зовнішній кут є суміжмим до внутрішнього кута, то 180-120=60°; 180-100=80°, а третій кут в сумі з іншими внутрішніми дає 180°, тому 180-(60+80)=40°

:)