Знайдіть площу трикутника сторони якого 8√2 см і 6 см, а кут між ними 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Лера.

Объяснение:

S=1/2a•b•sina=1/2•8sqrt(2)•6•1/2=12sqrt(2) см^2