Кути при вершині рівнобедреного трикутника =120° а його площа 20√3 м² Знайти сторони трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Глеб.

Ответ:

4корень5 м ; 4корень5 м ; 4корень15 м

Объяснение:

S=(b^2×sin<A) /2

2S=b^2×sin120

b=корень (2S/sin120)=

=корень ((2×20корень3) /(корень3 /2)) =

=корень (4×20)=корень 80=4корень5 м

<В=(180-<А):2=(180-120):2=30 градусов

cos<B=(a/2):b

a/2=b×cosB=b×cos30=

=4корень5×(корень3/2)=2корень15 м

а=2×2корень15=4корень15 м