Знайдіть кути трикутника, якщо зовнішні кути відносяться як 1:2:4


Ответы на вопрос

Отвечает Подобедов Глеб.

Ответ:

Сума кутів трикутника завжди дорівнює 180 градусів.

Нехай одна частина дорівнює х, тоді, за умовою, кути співвідносяться як:

1х : 2х : 4х

Сумма кута дорівнює 180, тоді:

1х + 2х + 4х = 180

7х = 180

х = 180 / 7

х = 25,7 - перший кут

2 * 25,7 = 51,4 - другий

4 * 25,7 = 102,8 - третій

Объяснение: