Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 2 : 5, а площа прямокутника

дорівнює 250 в квадрате см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефименко Евгений.

Ответ:

a=2x

b=5x

S=250cм²

2x×5x=250

10x²=250

x²=25

x=5

a=2×5

а=10см

b=5×5

b=25cм