Якщо кастети прямокутного трикутника дорівнює 3см і 4см то квадрат гіпотенузи дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Воронкин Олег.

Ответ:

Объяснение:

За теоремою(квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катєтів) маємо:

гіпотенгіпотенуза^2=3^2+4^2=9+16=25см.

Відповідь: квадрат гіпотенузи дорівнює 25см.