Знайдіть радіус кола, описаного навколо квадрата з площею 16 см2 ОЧЕНЬ СРОЧНО...​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Арсений.

Ответ:

Сторона квадрата=√16=4

Радіус вписаного кола=половині сторони квадрата=4/2=2

Довжина кола=2πr=2π*2=4π

Объяснение: