Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см. Знайди гіпотенузу.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Ответ:

10 см

Объяснение:

По т. Пифагора a^2+b^2 =c^2

36+64=с^2

с=10 см