Один із гострих кутів прямокутного трикутника у 4 рази більший за другий. Знайдіть ці кути А) 18

і 72 Б)28 і 62 В) 56 і 34 Д) 60 і 30 Г) 30 і 18

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

А)

Объяснение:

Якщо трикутник прямокутний то в ньому один кут – 90°.
За теоремою про суму кутів трикутника-сума кутів трикутника=180°..
Знайдему суму невідомих кутів:
180°-90°=90°.
Тепер один гострий кут візьмемо за х, тоді другий= х*4.
Складемо рівняння:
х+4х=90
5х=90
х=90/5
х=18(перший кут)
Знайдемо другий:
18*4=72(другий кут)

Отвечает Хайруллина Камила.

Ответ:

А) 18 і 72

Объяснение:

72 поділити на 4 = 18, легко