Діаметр кола 7 см знайдіть довжину кола обяснить по школьному


Ответы на вопрос

Отвечает Бахурський Віталій.

Формула:

C=2\pi R, або C=\pi d.

Нам підходить краще друга формула, бо ми вже маєм діаметр, і не потрібні зайві розрахунки, щоб його виразити.

Отже, d (діаметр), за умовою 7 см.

число \pi берем за 3,14

Підставляємо, і отримуємо наступне:

C=3,14*7=21.98(CM).