Знайти висоту трапеції, якщо її площа = 480см², а середня лінія = 2дм


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинин Дима.

Объяснение:

За формулою площі через висоту та середню лінію виводимо формулу висоти

s = m \times h

h =  \frac{s}{m}  =  \frac{480}{20}  = 24