ДАЮ 100 БАЛОВ ПОМОГИТЕ !!! у трикутнику ABC B=60°, C= 45°. Знайдіть довжину сторони AB, якщо AC=

5/6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Джамбекова Милана.

Ответ:

5√2/6√3 см.

Объяснение:

За теоремою синусів

sin45/AB=sin60/AC

AB=sin45*AC:sin60=√2/2 * 5/6 : √3/2 = 10√2/12√3 = 5√2/6√3 см.