7. В трикутнику ABC сторони AB і AC дорівнюють відповідно 6 см і 8 см. Знайдіть площу трикутника,

якщо кут А дорівнює 30°.

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Павлина.

Ответ:

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює:

S = 1/2 AB * AC * sin A= 1/2 * 6 * 8 * 0,5 = 12 (см²)