Промінь ОС ділить кут АОВ на два кути. Знайдіть градусну міру кута ВОС, якщо кут AOB = 120 deg і

кут AOC = 2/3 кута АОВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерисова Лера.

Ответ:

<АОС=120•2/3=80 градусов

<СОВ=120-80=40 градусов

Объяснение: