Два суміжних кути відносяться як 7:5. Знайдіть градусну міру більшого кута треба з умовою

срочно, даю багато балів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Макс.

Ответ:

105

Объяснение:

нехай x коеф пропрции тогда 7x и 5x, 7x+5x=180
12x=180

x= 180/12

x=15

15·7=105

15·5=75