Один з кутів ромба дорівнює 60 градусів Довжина меншої діагоналі ромба -10 см Знайдіть периметер

ромба

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Екатерина.

Відповідь:

∠В=60°, АС=10см

Розглянемо трикутник АВО (О-точка перетину діагоналей, на малюнку забула позначити), він є прямокутний. За ознакою ромба, діагональ - його бісектриса, тому ∠DBС=60÷2=30°, а проти кута 30 градусів лежить катет який дорівнює половині гіпотеннузи, тому OC=\frac{1}{2}BC=AC

BC=10см

P=10*4=40см

*якщо перемальовуєте малюнок маленькі букви не позначайте, тільки великі, і не забудьте дописати О в центрі