Срочно нужно 2. Радіус кола, описаного навколо основи правильноï чотирикутної піраміди. дорівнює

3 см, а апофема - 20 см. Знайдіть повну поверхню піраміди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цырендылыков Илья.

Ответ:

Sпов=18+120√2 см²

Объяснение:

ОС=3см радіус кола.

АС=2*ОС=2*3=6см діаметр кола, та діагональ квадрата.

Sосн=½*АС²=6²/2=36/2=18 см²

АD=AC/√2=6/√2=3√2 см.

Sбіч=½*4*АD*SK=2*3√2*20=120√2 см²

Sпов=Sбіч+Sосн=120√2+18 см²