Відстань між точками A(5;-2) і B (9;x) дорівнює 5. Знайдіть x ​


Ответы на вопрос

Отвечает Брага Мария.

Ответ:

5 =  \sqrt{(9 - 5) {}^{2} + (x + 2) {}^{2}  }

5 =  \sqrt{16  } +  \sqrt{x {}^{2} + 4x + 4 }

5 = 4 +  \sqrt{x {}^{2} + 4x + 4 }

1 = x {}^{2} + 4x + 4

x {}^{2} + 4x + 3 = 0

x1 + x2 =  - 4 \\ x1 \times x2 = 3

x1 =  - 3 \\ x2 =  - 1