СРОЧНО ДАЮ 15 БАЛЛОВ Дано: AH∥BG∥CF∥DE DE= 50 см; CF= 56 см; CD= 4 см; EF= 6 см. Відповідь:

потрібно м Додаткові запитання 1. Яка довжина відрізка BG? BG= см 2. Яка довжина відрізка AH? AH= см Майстер на ескізі позначив лише декілька величин. Що можна сказати про цього майстра? Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Подгорбунский Юрий.

Ответ:

266м

BG=62см

АН=68см

Объяснение:

DA=3*CD=3*4=12см

ЕН=3*ЕF=3*6=18см

BG=2*CF-DE=2*56-50=112-50=

=62см

АН=2*BG-CF=2*62-56=

=124-56=68см

DE+AD+EH+AH+CF+BG=50+12+18+68+56+62=

=266м