Знайдіть скалярний добуток векторів а (2; -3) і в (4; - 8) A) 32; 5) -38; B) -16; г) 192.


Ответы на вопрос

Отвечает Каспбрак Анастасия.

Ответ:

2 · 4 + (-3) · (-8) = 8 + 24 = 32