Знайдіть периметр трикутника, сторони якого дорівню- ють 7 см; 10 см і 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Нехаенко Алексей.

Ответ:

29 см

Объяснение:

периметр дорівнює 7+10+12=29 см

Отвечает Фадеев Макс.

Завдання: Знайдіть периметр трикутника, сторони якого дорівнюють 7 см; 10 см і 12 см.

Розв'язання:

периметр - сума довжин усіх сторін, тому:

Р=а+b+c=7+10+12=29(см).

Ответ: 29 см