Одна сторона трикутника вдвічі менша від другої і на 3 см менша від третьої. Знайдіть периметр

трикутника. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 31 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Одна сторона Х

Вторая 2Х

Третья Х+3

Х+2Х+Х+3=31

4Х+3=31

4Х=31-3

4Х=28

Х=28:4

Х=7

Одна сторона 7 см

Вторая сторона 7•2=14 см

Третья сторона 7+3=10 см

Объяснение: