2. Бічне ребро правильноï чотирикутної піраміди дорівнює 4 см і утворює з площиною основи кут

60°. Обчисліть об'єм параметди.

Ответы на вопрос

Отвечает Матюхин Захар.

Ответ: 16√3/3 cm³

Объяснение:

V=1/3 *Sосн *h

Пирамида правильная => основание  квадрат.

Половина диагонали этого квадрата = 4*cos60° =2 cm

Высота пирамиды h = 4*sin60° =4*√3/2 cm =2√3 cm

Площадь основания (квадрата) Sосн = 2*2*2=8 см²

V=8*2√3/3=16√3/3 cm³