Трикутники ABC i MNK подібні. AB=2 см, ВС=4 см, АС=5 см, MK=10 см. Знайдіть периметр трикутника МNK​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.
ΔABC ~ ΔMNK
Pabc = AB + BC + AC = 2 + 5 + 4 = 11 см
так як трикутники подібні, то
MN/AB = NK/BC = MK/AC = k
k = 5
Pmnk = k * Pabc = 5 * 11 = 55 см