один з внутрішніх кутів трикутника на 18° менший від другого,а зовнішній кут при вершині третього

кута = 126° знайдіть кути трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Кос Христина.

A=x ; B=x+18

Внешний угол треугольника равен сумме внутренних, не смежных с ним.

A+B =126 => x+x+18=126°=> x=(126-18)/2 =54

A=54°

B=54+18=72°

C=180-126=54°