Знайдіть радіус круга, якщо площа сектора цього круга дорівнює 24п см2, а центральний кут, що

відповідає цьому сектору, дорівнює 60°.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Олеся.

Ответ:

R=12

Объяснение:

Sсек=πR²*a°/360°; де а°=60°- центральний кут

πR²*60°/360°=24π

πR²/6=24π. |×6|÷π

R²=24*6

R²=144

R=√144

R=12

Отвечает Питерская Яна.

Ответ:

8,72

Объяснение:

Площа сектора круга може бути визначена за формулою:

S = (θ/360°) × πr^2

де S - площа сектора, θ - центральний кут у градусах, r - радіус круга.

Замінюючи дані в формулі, отримуємо:

r = √(24п см^2 × 6/π) ≈ 8,72 см

Отже, радіус круга приблизно дорівнює 8,72 см.