знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині на 30 градусів менший за кут при

основі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинов Роберт.

Ответ:

50, 50, 80

Объяснение:

Нехай х - кут трикутника при вершині, то х+30 - кут при основі:

х+х+х+30=180

3х=180-30

3х=150

х=50°  - кут при основі

50+30=80° - кут при вершині

Отвечает Рассохина Полина.

Ответ:

Кут при вершині не може бути меньший, наверное у тебя опечатка?

Объяснение:

Нехай кут при основі х, тоді кут при вершині х-30. Згадуємо що трикутник дрівнює 180°, а при основі не один, а 2 кути. Маємо рівняння:

2х+(х+30)=180

3х=180-30

3х=150

1х=50

Тоді кути при основі 50°, а прр вершині 50+30=80°

Відаовідь: 50° 50° 80°