У трикутнику АВС кут С=90 градусів. Знайдіть АВ,якщо АС=6см,cosA=3/5?10000000000000балів


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Тимофей.

Відповідь:У трикутнику прямокутного кута, косинус кута А можна знайти як:

cos A = АВ / АС

АВ = АС * cos A

Замінюючи вираз АС = 6 см та cos A = 3/5, маємо:

АВ = 6 см * 3/5 = 18/5 см

Тому, АВ дорівнює 3 з 5/18 см або приблизно 3.56 см.