Знайдіть площу круга, описаного навколо квадрата з площею 10 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

d = a√2

Радіус кола дорівнює половині діаметра:

r = d/2 = (a√2)/2

Тоді площа кола може бути знайдена за формулою:

S = πr^2 = π((a√2)/2)^2

S = π*(a^2/2)

Підставляючи a = √10, ми отримуємо:

S = π*(√10^2/2) ≈ 15.71 см^2

Объяснение:\