У трикутнику АВС кут В =90 градусів, кут С дорівнює 30 градусів, АС=16см. Тоді АВ =


Ответы на вопрос

Отвечает Приймачук Ярослав.

Ответ:

8см

Объяснение:

кут А = 180-(90+30)=60градусів

АС гіпотенуза а АВ катет = 16/2=8см