Помогите пожалуйста умааляю полное решениеее довжина гвпотенузи 17 см, а довжина одного катета 8

см. Знайти довжину другого катету.

Ответы на вопрос

Отвечает Пикущая Алина.

Ответ:

15 см

Объяснение:

за теоремою піфагора сума квадратів катетів дорівнює гіпотенузі у квадраті

отже

х²=17²-8²=289-64

х²=225

х=√225=15 см

Отвечает Самсонова Виктория.

Відповідь:

За теоремою піфагора

a²*b²=c²

а і b ккатети

8²+х²=17²

64+х²=289

х²=225

х=15

Довжина другого катета дорівнює 15 см

Пояснення: