СРОЧНООО! Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 9 см і 21 см, а бічна сторона 10 см. Знайдіть

синус і косинус кута при більшій основі детально розпишіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Софья.

Объяснение:

трапеция:

а=21 см

b=9 см

с=10 см

найти: sinα ; cosα

x=(a-b)/2=(21-9)/2=6 см

по теореме Пифагора:

h=√(c²-x²)=√(10²-6²)=√64=8 см

sinα=h/c=8/10=4/5

cosα=x/c=6/10=3/5