Знайди кути п'ятикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 3:2:4:4:5 помогите пожалуйста

срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Игит.

Ответ:

знизу

Объяснение:

нехай х - коефіцієнт пропорційності, а всі кути п’ятикутника дорівнюють 360 тоді 3х+2х+4х+4х+5х=360

х=20 - коефіцієнт пропорційності

Перший кут = 20*3=60

Другий кут = 20*2=40

Третій, четвертий кути = 20*4=80

П’ятий кут = 20*5=100