Градусні міри двох кутів паралелограма відносяться як 4:5. Знайдіть кути пара лелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Valter Elena.

Ответ:

80;100

Объяснение:

4x+4x+5x+5x=360⁰

18x=360

x=360÷18

x=20

кут А = 4×20 = 80

кут В = 5×20 =100