Дано рівняння кола (х+5)²+(у-12)²=20Чому дорівнює радіусу кола?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алибек Айым.

Дано рівняння кола (х+5)²+(у-12)²=20. Чому дорівнює радіусу кола? Розв'язання: рівняння кола має вигляд (х-а)²+(у-b)²=R², де (a; b) - центр, R - радіус. Тому, радіус кола (х+5)²+(у-12)²=20 дорівнює R=√20=√(4*5)=25.