Знайдіть сторону AB трикутника ABC, якщо: 5 ; 13 1) AC = 13 см, ВС = 4 см, cos C = -5/13​


Ответы на вопрос

Отвечает Каландарова Ангелина.

Ответ:

15 см

Объяснение:

теорема косинусов

|AB|²=|BC|²+|AC|²-2|AB|*|BC|cosC

|AB|²=4²+13²-2*4*13*(-5/13)=4²+13²+2*4*5=16+169+40=225

|AB|=15