Допоможіть будь ласка! Радіус кола дорівнює 9 см. Знайдіть довжину дуги, що відповідає

центральному куту 145˚.

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ: 22.776 см.

Объяснение:

Длина дуги окружности L=α*πR/180°.

L=145*pi*9/180 = 22.776 см.