СРОЧНО!!! Через току О перетину діагоналей квадрата ABCD до його площини проведено перпендикуляр SO

= 4 см. Знайти синус кута між прямою SC і площиною квадрата, якщо діагональ квадрата дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Штакельберг Евгений.

Ответ:

Синус угла между прямой SC и плоскостью квадрата равен $$\sin\alpha=\frac{4}{12}=\frac{1}{3}.$$