сторони трикутника пропорційні числам 4, 8, 10 см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника якщо

його периметр дорівнює 66 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Вика.

Відповідь:Сторони трикутника пропорційні 4, 8, 10, тому їх можна помножити на однаковий коефіціент, щоб знайти подібний трикутник з периметром 66 см.

Периметр трикутника рівний 4 + 8 + 10 = 22 см.

Щоб знайти коефіціент, необхідно поділити 66 см на 22 см, тобто:

66 см / 22 см = 3

Тоді сторони подібного трикутника становлять:

4 * 3 = 12 см

8 * 3 = 24 см

10 * 3 = 30 см

Отже, сторони подібного трикутника дорівнюють 12 см, 24 см, 30 см.

Пояснення: