дві менші сторони прямокутної трапеції завдожки по а. Один із кутів трапеції 45°. визначте площу

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

Якщо дві менші сторони трапеції завдані по арефметичній прогресії, а один з кутів трапеції рівний 45°, то можна використати довжину діагоналі трапеції для визначення її площі.

Діагональ трапеції рівна кореневі з довжини декількох сторін:

c = √(a1^2 + a2^2)

Площа трапеції рівна половині довжини діагоналі та висоти:

S = (a1 + a2) * h / 2 = (a1 + a2) * c / 2

Отже, площа трапеції рівна:

S = (a1 + a2) * √(a1^2 + a2^2) / 2

Объяснение: