Знайти координати середини відрізка АВ, якщо А(1;-4) В(7;8)​


Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Пусть т.С(х0; у0) - середина АВ. Тогда, х0=(х1+х2)/2=(1+7)/2=4; у0=(у1+у2)/2=(-4+8)/2=2. Ответ: С(4; 2).