Радіус кола ,вписаного у правильний трикутник,дорівнює 2√3м. Знайдіть радіус кола,описаного навколо

трикутника .​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарелко Никита.

Ответ:

R=4√3 м

Объяснение:

R:r=2:1.

R=2*r=2*2√3=4√3 м