Радіус кола дорівнює 10 см. Знайдіть довжину дуги, що відповідає центральному куту 72 градуса. П

20 720 Інша відповідь 4П Не можливо визначити 20П 4

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Таир.

Ответ:

Сдугі=4π см

Объяснение:

Сдугі=2πR*a°/360°; де а°=72° центральний кут.

Сдугі=π*10*72/180=10π*2/5=4π см

Отвечает Исабаева Айдана.

Ответ:

Сдугі=4п см

Объяснение:

Сдугі=2пR'a /360°; де а°=72° центральний кут. Сдугі=п*1072/180=10*2/5=4п см