Які координати має точка K, відносно якої симетричною точки Q(-6; 21) і P(12;-3) (2;9) (-5;9

(3;9) (5;18)

Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.

Ответ:

К(3;9)

Объяснение:

т.К(Хк;Ук) - середина відрізка QP

Xк=(-6+12)/2=6/2=3

Ук=(21+(-3))/2=18/2=9

К(3;9)