Знайдіть радіус металевої кулі, отриманої в результаті переплавки конуса, висота якого дорівнює 27

см, а радіус основи — 2 см. Втратами металу при переплавці знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Мокаев Руслан.

Ответ:

3 cм

Объяснение:

Vш=(4/3)ПR³

Vк=(1/3)Пr²h

Vк=Vш

(4/3)ПR³=(1/3)Пr²h

4R³=r²h

R³=r²h/4

R=∛(r²h/4)=∛(2²*27/4)=∛27=3