1. Сторони двох подібних трикутників відносяться, як 2:3, a площа більшого з них 36 см². Знайти

площу меншого з них.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алена.

Ответ:

Не можливо вирішити цю задачу без додаткової інформації. Необхідно знати, який з трикутників вважається більшим - той, який має більшу площу чи той, який має більшу основу або висоту. Якщо припустити, що більшим є трикутник з більшою площею, то можна вирішити задачу за допомогою формули площі трикутника:

Нехай S1 і S2 - площі меншого і більшого трикутників відповідно, а b1 і b2 - їх основи. Тоді маємо:

S1/S2 = (b1^2)/(b2^2) = (2/3)^2 = 4/9

S2 = 36 см²

Звідси отримуємо:

S1 = S2*(S1/S2) = 36*(4/9) = 16 см²

Отже, площа меншого трикутника становить 16 см².