Дано: трапеція a=9см, в=7см, h=4 знайти S помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грабарь Михаил.

Отметь как лучший ответ плис)

Формула для обчислення площі трапеції:

S = ((a + b) * h) / 2

Застосуємо цю формулу з відомими значеннями:

a = 9 см

b = 7 см

h = 4 см

S = ((9 + 7) * 4) / 2

S = (16 * 4) / 2

S = 64 / 2

S = 32

Отже, площа даної трапеції дорівнює 32 квадратним сантиметрам.

Отвечает Усенгалиева Дина.

Ответ:

S= 32 см^2

Объяснение:

S = (9+7/2) *4 = (16/2)*4 = 32 (см^2)