6. В паралелограмі різниця двох сторін становить 12см, а асоти, які їм вiдповiдають, дорівнюють

15см та 10см. З пайдіть площу паралелограма. (СРОЧНООООО!!!!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Полина.

Ответ:

Если известны стороны и высОты параллелограмма,то площадь параллелограмма-произведение высоты на сторону,на которую высота опущена

S=a•h1

S=b•h2

a•h1=b•h2

a=X

b=X+12

S=15•X

S=10•(X+12)=10X+120

15X=10X+120

15X-10X=120

5X=120

X=120:5

X=24

a=24 cм

S=24•15=360 см^2

b=24+12=36 см

S=10•36=360 см^2

Объяснение:

Отвечает Лисюк Сергій.

Ответ:

Площа паралелограма розраховується за формулою S = a * h, де "а" - довжина будь-якої сторони паралелограма, а "h" - висота, опущена на цю сторону. Оскільки у паралелограмі протилежні сторони рівні, то можна взяти будь-яку сторону для розрахунку площі.

За умовою задачі, довжина більшої сторони дорівнює 15 см, а меншої - 10 см. З різниці двох сторін можна визначити довжину висоти, проведеної на більшу сторону:

h = √(15² - 12²) ≈ 9 см

Отже, площа паралелограма дорівнює:

S = a * h = 15 см * 9 см = 135 кв. см

Отримана площа паралелограма - 135 квадратних сантиметрів